Marsbet300

Marsbet300 Yeni Marsbet Giriş AdresiBetconstruct altyapısıyla hizmet veren Marsbet, giriş adresini Marsbet300 olarak değiştirdi. Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu tarafından engellenen adres Marsbet200’dü. Sitenin daha önceki adresleri ise Marsbet47, Marsbet101 ve benzer şekillerdeydi. Marsbet’in engellemelere getirdiği çözüm; site isminin sonuna birtakım rakamlar getirmek oluyor. Bu rakamları son dönemde 3 haneli olarak görüyoruz. Marsbet engelleme bilgisini hem SMS yoluyla hem de mail atarak kullanıcılarına bildiriyor. Böylece sahte sitelerin radarına girmeden oyunlarınıza kaldığınız yerden devam edebiliyorsunuz. Site hiçbir bilgi vermese dahi sitenin güncel giriş adresini öğrenmenin bir başka yolu bulunuyor. Marsbetadres sitesine girerek sitenin güncel giriş adresini öğrenebilirsiniz. Engellemelerin bu sebeple en az Marsbet kullanıcılarını etkilediğini söyleyebiliriz. Yeni adrese, yani Marsbet300 adresine girerek oyunlarınıza devam edebilirsiniz. Bakiyenizin aynı şekilde korunduğunu ve sitenin aynı işleyişte yoluna devam ettiğini göreceksiniz.

Marsbet300 Güvenilir mi?

Sitenin güvenilirliğini incelerken sitede verilen bilgileri referans almak durumundayız. Sitedeki bilgiler de Marsbet’in güvenilir olduğunu bizlere işaret ediyor. Marsbet hakında kısmında sitenin 300’den fazla çalışanı ve Alpha Entertainmen B.V’nin tescilli bir markası olduğu bilgisi bizlere verilmiş. Bu şirket online oyun oynatma lisansını ise Curacao hükümetinden almış vaziyette. 5536/JAZ lisans numarası ile hizmet veren sitenin güvenilir olduğunu rahatlıkla söyleyebiliyoruz. Şirketin Offside Gaming altyapılı Marsbetting ve henüz aktif olmayan Pronet Gaming altyapılı Marsbetpro siteleri de bulunmakta.

İlk üyelik bonusunu promosyon listesinden kaldıran Marsbet, ilk üyelik bonusu almayı düşünenleri Marsbetting sitesine yönlendiriyor. Sitede şu an sadece para yatırma bonuslarının aktif olduğunu görüyoruz. %15 oranında olan Banka Havalesi, Cepbank ve Otopay bonuslarını bu yöntemleri kullanarak yapacağınız her para yatırmanızda alabilirsiniz. Otopay bonusunun çevirim şartları ise oldukça zorlayıcı. Aldığınız bonusun 15 katını 1.50 orandan oynamanız istenmiş. 100 TL Otopay ile yatırım yaptığınızda 15 TL bonus alıyorsunuz ve toplam 225 TL bahis oynamanız istenmiş. 15 TL için bu şartlarla uğraşmaya değer mi, bunu sizlerin takdirine bırakıyoruz. VIP özel bonusu ve %15’e kadar tüm kayıplarınıza geri ödeme Marsbet’in diğer kampanyaları. Sitenin bu kampanyalarına bir sonraki engellemeye kadar Marsbet300 adresinden ulaşabilirsiniz.

2 Yorum

Yorum Yap

Yayınlanmayacaktır.


*