Marsbet4

marsbet4 yeni marsbet giriş adresiBetconstruct altyapısıyla hizmet veren Marsbet’in giriş adresi engellendi. BTK tarafından gerçekleştirilen engelleme sonrasında Marsbet, Marsbet4 giriş adresini kullanmaya başladı. BTK engellemelerini tam gaz devam ediyor. Bu hafta biraz geciktiğini düşündüğümüz bu engellemeler artık rutine bağlamış vaziyette. Hiçbir sorunu çözmeyip sadece paspas üzerinde biriken tozların paspas altına süpürülmesi anlamına gelen bu engellemelere Marsbet dakikalar içinde çözüm getirdi. Site daha önceleri Marsbet101, Marsbet300 gibi adresleri kullanmıştı. Marsbet4 adresinin ise bu adreslerden hiçbir farkı bulunmuyor. Bu kadar çaresiz olan engellemeler devam ettiği sürece Marsbet aynı şekilde bu engellemelere çözüm getirecektir. Sitenin güncel giriş adresini ziyaret ettiğinizde hiçbir sorun olmadan oyunlarınızı oynamaya devam edebilirsiniz.

Marsbet4 Güvenilir mi?

Güvenilirlik incelemesi birkaç farklı aşama ile yapılabilir. Kullanıcı yorumları, lisans bilgisi, hizmete giriş yılı, altyapı sağlayıcı ve benzeri özellikler incelenerek bir sitenin güvenilir olup olmadığını sizler de araştırabilirsiniz. Marsbet, bahis lisansını geçtiğimiz aylarda Alpha Entertainment B.V üzerinden almıştı. Bu engellemede dikkatimizi çeken durumun lisans sağlayıcı şirketin değişmesi oldu. Radon B.V üzerinden Curacao lisansı alınmış durumda. Radon B.V genellikle Türkiye’de hizmet vermeye Betconstruct altyapısıyla başlayan sitelere lisans sağlıyor. Ohmbet, Villabet gibi sitelerin çoğunda Radon B.V’nin lisansı kullanılıyor. Ermenistan merkezli bu şirket, artık Marsbet’e de lisans sağlamakta. Mars Grubun farklı altyapılarda birkaç sitesi daha bulunuyor. Marsbetpro sitesini Pronet Gaming altyapısıyla, Marsbetting sitesini de Offside Gaming altyapısıyla kullanabilirsiniz.

Marsbet ilk üyelik bonusunu birkaç ay önce promosyon listesinden kaldırmıştı. Siteye henüz üye olmayan okuyucularımız bu yüzden Mars Grubun farklı sitelerinden ilk üyelik bonusu tercih etmek durumunda. Bonus listesinde her geçen gün küçülmeye giden Marsbet’in şu an için promosyon listesinde %15’e kadar geri ödeme bonusu dikkat çekiyor. 5000 TL kayıp yaşamanız durumunda %10, 5001 ila 20000 TL arasında kayıp yaşarsanız %12.5 ve bu rakamlardan daha yüksek bir miktar kayıp yaşarsanız %15 nakit iadesinden yararlanabilirsiniz. Kayıplarınızı yaşamanızın ardından Marsbet’in ilgili bölümüne mail atmanız gerekiyor. İncelemelerin ardından nakit iade hesabınıza yansıtılıyor. İster parayı kişisel hesabınıza çekin, isterseniz de oyunlarınızı oynamaya devam edin, tercih sizin.

İlk yorum yazan siz olun!

Yorum Yap

Yayınlanmayacaktır.


*