Matrixbet Giriş

matrixbet yeni giris adresiİsim seçimiyle ilgi çekmeyi başaran Matrixbet, 2016 yılının ilk düzlüğünde faaliyetlerine başladı. Kısa sürede de ilk üyelik bonusu ve hizmetleriyle müşteri yelpazesini genişletti. Bu büyüme bilindik bir şirketin ürünü olmasına da bağlanabilir. Justinbet ve Betpluton gibi Netzone B.V’nin Curacao lisansıyla yayın hayatına devam eden sitenin başına henüz bir engelleme gelmedi. Engelleme gelirse muhtemelen giriş adresleri değişerek yollarına yeni bir isimle devam edecekler. Bu adresin değişmesi durumu da yasal olarak mümkün. Curacao yasalarına karşı sorumlu olan site, bu yasaların hükümlerinde isim değişikliğine gidilemez şeklinde bir durum söz konusu olmadığından rahat rahat giriş adreslerini engellemeler geldikçe değiştirebilecek.

Sitenin en büyük eksisi https güvenli bağlantıya izin vermemesi. Bu durum sahte sitelerin ekmeğine yağ sürüyor. Engelleme geldiğinde siteye ulaşamayan bahisçiler, sahte sitelerin radarına giriyor. Bu yüzden arama motorları üzerinden sitelere bir giriş yapmamanız sorun yaşamamanızı sağlayacaktır. Engelleme geldiğinde site size yeni adres hakkında bilgi verene kadar bir işlem yapmamanız ise en doğrusu olacaktır.

Matrixbet giriş adresleri neden engelleniyor?

Yasaların Türkiye’de sadece İddaa’nın faaliyetlerine sürdürmesine izin vermesi engellemeleri de ne yazık ki beraberinde getiriyor. Lisansı olan ve yasalarca denetlenen Matrixbet’in güvenilirliği ve lisansı Türkiye’de geçerli değil. Spor Toto lisansı olmayan ve buna rağmen faaliyetlerini sürdüren her site gibi Matrixbet giriş adresleri de TİB tarafından alınan kararla engellenecek.

Matrixbet son giriş adresi

Matrixbet kurulduğu tarihten bu yana birkaç kez engellemeler yaşandı ama bu engellemeler bu siteye uygulanmadı. Son dönemde bilinirliği iyiden iyiye artan sitenin engellemelerden daha ne kadar kaçabileceği merak konusu. Bir engelleme geldiğinde site isminin sonunda birtakım rakamları görmemiz muhtemel. Ancak şu an için net bir şey söylemek zor. Şu anki giriş adresine yazımızın altındaki bağlantı adresini kullanarak ulaşabilirsiniz.

Matrixbet'e üye olmak için Tıkla!

İlk yorum yazan siz olun!

Yorum Yap

Yayınlanmayacaktır.


*