Matrixbet10

matrixbet10 Yeni Matrixbet Giriş AdresiSbtech altyapısı ile hizmete giren son sitelerden biri olan Matrixbet’in giriş adresi Matrixbet10 olarak değişti. Engellenen site ise Matrixbet1’di. Engellemeleri yapan kurum geçtiğimiz aylarda bildiğiniz üzere değişti. Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu tarafından gerçekleştirilen engellemelerin daha önceki yıllarda TİB tarafından gerçekleştirilen engellemelerden herhangi bir farkı bulunmuyor. Engellemeler farklı olmadığından çözümlerin de farklı olmadığını görüyoruz. Matrixbet’in başına gelen bu engelleme ikinci kez başına geliyor. Bu yüzden sitenin engellemelerde hangi rakamları kullanacağı tam olarak netlik kazanmadı. Netlik kazanan durum ise bu engelleme Matrixbet’i sadece 1 saat civarında etkiliyor. Daha sonra yeni adres hazır hale getiriliyor ve kullanıcıların bahis heyecanının devam etmesi sağlanıyor. Site isminin sonunda hangi rakamlar kullanılırsa kullanılsın bu sistemle devam edileceğini tahmin ediyoruz.

Matrixbet10 Güvenilir mi?

Yeni bir site olması Matrixbet’e biraz temkinli yaklaşılmasına sebep olsa da Matrixbet’in gerek altyapısı gerek şirket bilgileri sitenin güvenilir olduğunu düşünmemizi sağlıyor. Sitede oyunlarını oynayanların yorumları da genel anlamda olumlu. Sadece bonus alan kullanıcılardan bazıları site hakkında şikayetlerini dile getiriyor. Sitenin şirket bilgilerinde Türkiye’de Sbtech altyapısını kullanan Justinbet ve Betpluton sitelerinin sahibi olan Netzone B.V’yi görüyoruz. Online oyun oynatma lisansı ise Curacao hükümetinden alınmış durumda. Tek eksiklik lisans bilgisini doğrulayabileceğimiz bir bağlantı adresinin sitede yer almaması. Diğer bilgiler ise sitede sorun yaşama ihitmalinizin az olduğunu bizlere gösteriyor.

Güvenilir olan ama bunu tam olarak ispatlayamayan Matrixbet, belki de Türkiye’nin en yüksek miktarlı bonuslarını veriyor. İlk üyelik bonusu ise iki aşamalı olarak karşımıza çıkıyor. Daha önce de iki aşamalı bonuslara rastlamıştık ama Matrixbet’in ilk üyelik bonusunun iki aşaması da %100 oranında. İlk yatırımınızda 333 TL’ye kadar, ikinci yatırımınızda 222 TL’ye kadar %100 bonus alabilirsiniz. Alınan bonus ve yatırdığınız miktarın toplamını 4 kere 1.80 orandan oynayarak bonusu nakit tutara dönüştürebilirsiniz. Kombine kuponlarda ise her maçın oranı en az 1.50 olmak zorunda. Bu kurallara uymadığınızda sitede sorun yaşama ihtimaliniz bir hayli fazla. Bu yüzden Matrixbet’ten bonus almadan önce sitenin bonus kurallarını baştan sona okumalısınız.

İlk yorum yazan siz olun!

Yorum Yap

Yayınlanmayacaktır.


*