MrOyun Şikayet

mroyun sikayet konuları ve yorumlarŞikayetlerin genel olarak aracılardan kaynaklandığı MrOyun, Youwin’in casino oyunlarını oynayabileceğiniz bir sitesi olarak 2015 yılında kuruldu. Lisanslı ve güven veren bir site olduğunu kanıtlayan MrOyun, tamamen sorunsuz değil. Mobil sürüm konusunda başarılı olmasına rağmen karışık bir dizayna sahip olunması en dikkat çekici sorunların başında geliyor. Mobil sitede sadelik ve her oyuna hızlıca erişim oldukça önemli. Bunun bilincinde olunmasına rağmen tam olarak bu hizmeti sağlayamayan site, ilerleyen yıllarda bu konuda yapacağı ufak değişimlerle sorunu çözecektir. Bu görüşün tam aksini savunan, yani sitenin son derece kullanışlı olduğunu düşünen kullanıcılar da olabilir. Biraz kişisel olan bu sorunun ardından Cepbank problemi geliyor. Türkiye yasalarınca banka hesabı açamayan siteler bu yöntemleri kullanan kullanıcıları için mecburen birtakım aracılarla anlaşmak zorunda kalıyor. Anlaşma sağladıkları kişi eğer güvenilmezse sitede sorunlar meydana gelebiliyor. Cepbank ile yatırım yaptığınız tutarların bazı durumlarda hesabınıza geçmediği gözlemleniyor. İspatlamanın imkansız olduğu bu yöntem sonucunda ne yazık ki mağdur olabiliyorsunuz. Bu yöntemle para yatırmamak çözüm olabilir ya da para yatırsanız bile çok ufak miktarlar dışında yatırım yapmamanız gerekmekte. Son durum ise para çekme aşamasında ortaya çıkıyor. Para çekme talebi sırasında eğer sitenin bonuslarından birini almışsanız, sizden belge isteniyor. Belgeleri onaylama süresi ise oldukça uzun. Bazen haftalar sonra bile belgelerin onaylanmadığı görülüyor. Son birkaç aydır bu konuda daha hızlı olan MrOyun, bu süreyi birkaç güne çekmiş vaziyette ama yine de bu sürenin yeterli olduğunu söylemek zor.

Sitedeki problemlerin çözüme kavuşmasının zor olmaması bir avantaj. Sitedeki canlı destek ekibi de her konuda yardımcı olmaya çalışıyor. Diğer sitelere göre yavaş olduğunu gözlemlediğimiz bu ekip her gün 10:00 – 00:00 arasında görevinin başında. Bu ekip dışında görev yapan bir de mail ekibi bulunuyor. Canlı destek offline olduğunda, mail yoluyla sitedeki sorunlarınızı dile getirebilirsiniz.

Köklü bir şirketin ürünü olarak faaliyetlerini sürdüren sitenin gözlemlediğimiz en büyük problemi Cepbank. Bunun dışındaki problemlerin üstesinden gelinemeyecek cinsten olmadığına inanıyoruz. Sitede oyunlarını oynayan okuyucularımız küfür ve hakaret içermeyen yorumlarını MrOyun şikayet sayfası altında bizlerle paylaşabilirler.

MrOyun'a üye olmak için Tıkla!

1 Yorum

  1. mroyun.com sitesi tamamen dolandırıcı bir site para çekme talebinize cevap gelmiyor ve birde paranızı kesin bir şekilde cekemiyorsunuz anlıyacagınız dolandırıcı bir site

Yorum Yap

Yayınlanmayacaktır.


*