Tipobet310

tipobet310 yeni tipobet giriş adresiAlmanya merkezli Tipobet365’in güncel giriş adresi BTK tarafından yapılan engelleme sonrasında değişti. Siteye Tipobet310 adresinden ulaşım sağlayabilirsiniz. Engellenen adres ise Tipobet309 şeklindeydi. Engellemelerin bir işe yaramadığını her engelleme yazımızda sizlerle paylaşıyoruz. Ancak bu engellemeler son sürat devam ediyor. Bu engellemelerden en az etkilenen sitelerin başında Tipobet365 geliyor. DNS ayarlarınız site ziyaretine uygunsa sitenin eski adreslerine giriş yapabiliyorsunuz. Yani site, engellenen adresleri kapatmıyor. Bu da birçok farklı adresten siteye ulaşılmasını sağlıyor. Bu durum bir karmaşıklık yaratabilir ama her girdiğiniz adreste üst tarafta bilgilendirici bir metin görülüyor. Tipobet365’in güncel giriş adresini bu sayede öğrenebiliyorsunuz. Sitenin ismi Tipobet365 olsa bile site 365 rakamını sabit tutup site isminin önüne rakamlar getirmiyor. Sistemli bir şekilde ilerleyen sayı dizisinde sıradaki rakamın 311 olduğunu tahmin ediyoruz. Siteye ulaşamadığınız bir dönem olursa Tipobet311 giriş adresini deneyebilirsiniz.

Tipobet310 Güvenilir mi?

Tipobet365, Almanya merkezli Tipobet’in Türkiye şubesi olarak hizmet verdiğini belirtiyor. Bu sebeple Tipobet Limited’in resmi markası olduklarının sonucuna varabiliyoruz. Ancak site hakkındaki yorumlar biraz çelişkili. Siteden çok memnun kalan kullanıcıların sayısı bir hayli fazla. Ancak bunun aksini iddia eden kullanıcıların sayısı da yabana atılacak cinsten değil. Bu yorumlar çelişkili olsa bile yıllardır piyasanın içinde kalan Tipobet365, online oyun oynatma lisansını Curacao hükümetinden almış durumda. Kendi sitesinden çok detaylı açıklama yapmayan site, daha detaylı bilgi almak isteyenleri Almanya’daki Tipobet sitesine yönlendiriyor.

Geniş oyun seçeneklerinin olduğu her sitede geniş bir promosyon listesi bizleri karşılıyor. Tipobet365 sitesinin de bonus listesi bizlere göre oldukça başarılı. İlk üyelik bonusunu incelediğimizde 365 TL’ye kadar %100 oranında bir bonus görüyoruz. Minimum 100 TL yatırarak sahip olabildiğiniz bu bonusu nakit tutara dönüştürmek için biraz zorlayıcı çevirim şartlarıyla boğuşmak zorundasınız. Tekli kuponları bu bonus özelinde kabul etmeyen Tipobet365, en az 2 maçtan oluşan kombine kupon yapmanızı istemiş. Buradaki her seçiminiz en az 1.50 oranında ve toplam oran en az 2.25 oranında olmalı. Bu şartlarda bonusun 10 katını oynayarak bonusu nakit tutara dönüştürebilirsiniz. Para yatırma, casino ve poker bonuslarıyla devam eden promosyon listesine Tipobet310 adresinden ulaşabilirsiniz.

İlk yorum yazan siz olun!

Yorum Yap

Yayınlanmayacaktır.


*