WSBets111

wsbets111 yeni wsbets giriş adresiOffside Gaming lisansıyla yayın hayatına devam eden Kuzey Kıbrıs merkezli WSBets’in güncel giriş adresi WSBets111 şeklinde değişti. Uzun süredir siteye WSBets70 adresinden erişim sağlanıyordu. Yaklaşık 1.5 aydır herhangi bir engelleme yaşamayan sitenin giriş adresi Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu tarafından engellendi. 1.5 aydır engelleme yaşamamasına rağmen bu konuya çözüm getirme konusunda sitenin paslanmadığını fark ettik. Engelleme geldikten 30 dakika sonra yeni site hazır hale getirildi. Kullanıcılara mail yoluyla bunun bilgilendirmesi yapıldı. Bütün detayların düşünüldüğü yeni adreste, aynı WSBets70 adresinde olduğu gibi oyunlarınızı güvenle oynayabilirsiniz. Sitenin bu konudaki çözümleri de hep aynı. Site isminin sonuna rakam getirerek yeni siteyi inşa eden WSBets yönetimi, bir sonraki engellemede de 111 rakamı yerine başka bir rakamı site isminin sonuna getirecektir.

WSBets111 Güvenilir mi?

WSBets’in lisansı doğrulanabilir bir bağlantı adresiyle paylaşılmamış. Bu sebeple bahis sektörüne yabancı olan herkes siteye şüpheci bir tavırla yaklaşabilir. Ancak site hakkında yorumları okuduğunuzda bunca senedir hiçbir problemin yaşanmadığını göreceksiniz. Güven duygusunu kullanıcılarına aşılamayı başaran site, Media Entertainment N.V’nin bir ürünü konumunda. Lisans numarası 5536/JAZ şeklinde paylaşılmış. Bu şirket; Hiperbet, Forvetbet gibi sitelere de lisans sağlıyor. Sitenin güvenilir olması biraz da Media Entertainment Şirketi sayesinde.

Sorunların en alt düzeyde olduğu WSBets, kullanıcılarını bonus ve promosyonlara mutlu etmeyi başarıyor. Türkiye’nin en geniş promosyon listelerinden birine bu siteden ulaşabilirsiniz. Sitedeki tüm yatırım metotlarına özel bonuslar görüyoruz. Astropay, Paykwik, Ecopayz, Cepbank ve Kredi Kartı bonus alabileceğiniz başlıca ödeme yöntemleri. Yüzdeleri ise farklılık gösteriyor. %20 ile Cepbank en yüksek bonusun verildiği ödeme yöntemi. Kombine kayıp bonusu ve haftalık bonuslar sitenin kayda değer diğer bonusları. İlk üyelik bonusunun 300 TL‘ye kadar %100 oranında olduğunu görüyoruz. Alınan bonusun 9 katının minimum 1.80 orandan oynadığınızda bonusu çekilebilir tutara dönüştürebilirsiniz. WSBets’in yeni sezon için bu kampanyayı yenilediğini listeyi incelediğimizde fark ettik. Mail ile bilgilendirilen kullanıcıları yeni sezonda 10 Ekim’e kadar para yatırarak %100 oranda bonustan faydalanabilirler. Bu kampanyayı daha yakından incelemek için WSBets111 giriş adresine bağlanabilirsiniz.

WSBets'e üye olmak için Tıkla!

İlk yorum yazan siz olun!

Yorum Yap

Yayınlanmayacaktır.


*